DJ na wesele w Warszawie

Wesele jest uroczystością, którą pamięta się do końca życia. Niezwykle ważną rolę odgrywa tu odpowiednia oprawa muzyczna, dlatego już teraz warto zadbać o wybór odpowiedniego DJ-a. Jeżeli poszukujecie Państwo DJ-a na wesele z Warszawy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Możemy zagwarantować Państwu pozytywną energię, profesjonalizm, niepowtarzalny klimat i muzykę, która porwie nawet najbardziej opornych Gości do tańca, a wszystko to z zachowaniem smaku i kultury osobistej. Staramy się dbać również o samopoczucie uczestników imprezy, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy nawiązać dobry kontakt z każdym z nich.

Mając na uwadze Państwa zadowolenie, wszystkie przyjęcia weselne omawiamy z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. W realizacji różnego rodzaju przedsięwzięć priorytetem jest dla nas opinia ich organizatorów. Każde zlecenie różni się od siebie, dlatego też nie korzystamy z gotowych wzorów ofert, lecz budujemy ją wraz z Klientem, którego satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Chętnie wysłuchamy Państwa wizji na temat przebiegu uroczystości weselnej, jednocześnie podpowiadając dodatkowe rozwiązania i pomysły, które również moglibyśmy wdrożyć.

DJ na wesele - województwo mazowieckie

Wesele to przede wszystkim muzyka! W swojej działalności łączymy muzykę DJ-a z muzyką wykonywaną na żywo przez wokalistkę i/lub saksofonistę, który gra na żywo partie solowe do setów DJ-a i może dla Państwa również wykonać utwory z repertuaru Candy Dufler, George Michaela, Franka Sinatry, Bruno Marsa, Louisa Armstronga i wielu innych Repertuar wokalistki jest również bardzo urozmaicony, poczynając od starszych utworów z repertuaru Maryli Rodowicz czy Hanny Banaszak, poprzez największe hity zespołów ABBA, Boney M., Gloria Gaynor, Tina Turner, Grease, Cher, Alicia Keys, Maroon 5 i nie tylko. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jaka muzyka porwie Państwa gości do tańca i zapewni zabawę do białego rana.

Każdy profesjonalny dj na wesele wie, że klimat sprzyjający zabawie tworzy nie tylko muzyka, ale i odpowiednie nagłośnienie oraz oświetlenie. Dlatego też gramy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie wysokiej jakości, dzięki czemu dźwięk jest zawsze czysty i dobrze słyszalny. Oprócz tego zajmujemy się dekoracją świetlną pomieszczeń oraz doborem odpowiedniej kolorystyki. Wykorzystujemy bezpieczne oświetlenie LED, ruchome głowy, sterowniki DMX, wytwornice mgły oraz lampy bezprzewodowe. Nagłośnienie nawet kilku dużych pomieszczeń nie stanowi dla nas problemu.

Skontaktuj się z nami i zamów dj na wesele

Bardzo chętnie wysłuchamy Państwa wizji uroczystości i postaramy się ją zrealizować. Jeżeli więc szukacie DJ-a na wesele w Mazowieckim, napiszcie do nas lub zadzwońcie. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, a mieszkacie w innym rejonie Polski – nie szkodzi! Możemy dojechać w inne, wskazane miejsce. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami


Zadzwoń lub napisz


Rafał Wajs
DJ, Music Manager
tel. +48 502 561 480
e-mail: kontakt@gdziejestdj.pl


Szybka wycena online


Dodatkowo interesuje mnie:


Jesteśmy z Warszawy, ale gramy w całej Polsce!